top of page

Geodeta — Ożarów Mazowiecki

Potrzebny Ci geodeta z doświadczeniem zdobytym przy pracy w małych i dużych inwestycjach? Szukasz prawdziwego specjalisty, który zapewni opiekę geodezyjną nad całym przedsięwzięciem realizowanym w Ożarowie Mazowieckim lub okolicach? Zgłoś się do nas! Jako fachowcy z wieloletnim stażem, a także wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, pomożemy Ci w zakresie tyczenia, inwentaryzacji geodezyjnej, odbiorów inwestycji czy sporządzania map, a także wielu innych specjalistycznych usług.

Geodezja — Ożarów Mazowiecki

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi z Ożarowa Mazowieckiego, a także z dużymi przedsiębiorstwami i deweloperami. Dzięki dokładności oraz praktyce zyskaliśmy zaufanie Inwestorów z całej Polski. Do zadań geodezyjnych należy nie tylko tyczenie granic działek, ale także pomiar linii energetycznych, badanie przemieszczeń pionowych oraz poziomych budynków przemysłowych i mieszkalnych, pomiary kontrolne i wiele innych. Jeśli chcesz rozpocząć budowę, ale nie wiesz, od czego zacząć, szukasz sprawdzonego biura zajmującego się geodezją — napisz lub zadzwoń. Chętnie omówimy wszelkie szczegóły dotyczące współpracy.

Geodeta w Ożarowie Mazowieckim i nie tylko

Jeśli szukasz geodety pracującego w okolicach Ożarowa Mazowieckiego, to doskonale trafiłeś. Dzięki mobilności obsługujemy inwestycje w wielu miastach, co pozwala nam poszerzać grono zadowolonych Klientów. Praca to nasza pasja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała profesjonalnie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z dokładną ofertą oraz kontaktu. Zapraszamy!

bottom of page