top of page

Geodezyjna obsługa inwestycji — Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z oferty usług obejmujących geodezyjną obsługę inwestycji. Jako zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu dziedziny, jaką jest geodezja inżynieryjna, przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju prace. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów indywidualnych, jak również instytucji. Siedziba naszego biura znajduje się w Warszawie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dojechali też do innej lokalizacji w województwie mazowieckim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Kompleksowa geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze przeprowadzona inwentaryzacja powykonawcza budynku umożliwia szybsze oddanie go do użytku. Jej celem jest zebranie niezbędnych informacji na temat przestrzennego rozmieszczenia na działce wszystkich obiektów — począwszy od budynków aż po elementy zagospodarowania przestrzeni, np. parkingi. W ramach świadczenia usługi zajmujemy się również inwentaryzacją przyłączy wodociągowych, gazowych, kanalizacji oraz wszystkich innych, których przebieg został uzgodniony na etapie planowania budowy.

Inwentaryzacja powykonawcza — cena

Dla Klientów korzystających z geodezyjnej obsługi inwestycji oferujemy możliwość wykonania pomiarów bieżących, jak również końcowych. Do pierwszej kategorii zaliczamy badania związane z tymi elementami, które muszą zostać zasypane lub zalane betonem w trakcie kontynuowania prac, a więc studnie, wodociągi, przyłącza gazowe. Przyjeżdżamy na miejsce, gdzie dokonujemy wszelkich niezbędnych czynności oraz nanosimy obiekty na mapę terenu, co znacznie ułatwia ewentualne późniejsze remonty lub likwidację awarii. W ramach geodezyjnych pomiarów końcowych natomiast wykonujemy czynności przewidziane po zakończeniu prac. Współpracujemy z kierownikami budowy i inwestorami. Mamy atrakcyjny cennik.

Profesjonalny monitoring geodezyjny dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy czy duże instytucje. Naszym doświadczeniem oraz wiedzą wspieramy prawidłowe wykonanie wszelkiego rodzaju inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z należytą dokładnością i sumiennością. Po zakończeniu prac przekazujemy do Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej oryginały dokumentów, jak również oddajemy do rąk kierownika budowy kopię mapy. Nie musisz więc martwić się o przepływ dokumentów.

Interesuje Cię inwentaryzacja powykonawcza budynku? Zaufaj specjalistom z biura geodezyjnego Bartłomieja Ambroziaka. Jeśli masz pytania lub wątpliwości — zachęcamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

bottom of page