top of page

Usługi geodezyjne - Żyrardów

Są czasami sytuacje, w których przydaje się naprawdę dobry i doświadczony geodetaŻyrardów jest miastem, na terenie którego można skorzystać z naszych usług geodezyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, ponieważ w ramach swej działalności realizujemy wiele różnych zadań, które są pomocne zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm.

Postaw na profesjonalne usługi geodezyjne: Żyrardów

Każdy, kto decyduje się na budowę domu, magazynu, siedziby firmy czy drogi musi zmierzyć się z wieloma formalnościami, dlatego oferujemy pomoc i wsparcie. Na terenie Żyrardowa i okolicznych miejscowości dokonujemy pomiarów obiektów przemysłowych czy też linii elektroenergetycznych. Służymy swoimi radami i merytorycznym wsparciem przy każdej inwestycji i na każdym jej etapie. Jesteśmy w stanie wykonać również inwentaryzacje powykonawcze.

Opracowania prawne i nie tylko: geodeta w Żyrardowie

Pomiary nie są jedyną dziedziną, do jakiej ograniczają się nasze usługi geodezyjne. Mieszkańcy Żyrardowa mogą też liczyć na opracowania prawne związane z geodezją, które to również są w naszej ofercie. Chętnie prowadzimy sprawy takie jak rozgraniczenia czy też podziały nieruchomości albo ustalanie granic na działkach. Sporządzamy dokładne mapy do celów prawnych, projektowych oraz sądowych, służymy swoim doświadczeniem oraz poradami w tym zakresie. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy – niezależnie od rodzaju działalności, który prowadzą oraz wielkości firmy. Chętnie podejmujemy współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego i z każdym, kto liczy na profesjonale usługi geodezyjne na terenie miasta Żyrardów. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie, aby omówić szczegóły. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

bottom of page