top of page

Geodeta: Sochaczew

Mieszkasz w Sochaczewie i szukasz geodety, który pomoże Ci wymierzyć oraz przygotować działkę pod budowę domu, a może dysponujesz nieruchomością, ale musisz zorganizować mapę terenu do celów projektowych? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Nasz doświadczony specjalista jest do Twojej dyspozycji. W ramach usług dla firm oraz osób prywatnych zajmujemy się pomiarami działek oraz gruntów pod budowę dróg, autostrad, zagospodarowanie terenów leśnych i rolnych, jak również — sporządzaniem map z wykazem bogactw naturalnych czy opisujących uksztaltowanie terenu.

Dobry geodeta — Sochaczew i okolice

Nasi geodeci działają na podstawie Rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 28 lipca 2020 r. w sprawie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii. Mają też wszelkie niezbędne do wykonywania zawodu uprawnienia i predyspozycje. Oprócz oczywistych kwalifikacji dysponują również najwyższej klasy, dokładnym sprzętem pomiarowym pozwalającym na dokonywanie niezbędnych obliczeń. Zlecenia przyjmujemy zarówno do Klientów z Sochaczewa, jak i innych miast Polski.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy geodety Klientów z Sochaczewa

Wszystkie firmy oraz Klientów indywidualnych z Sochaczewa zachęcamy do skorzystania z usług geodezyjnych, jakie proponujemy. Nasi specjaliści to fachowcy z doskonałą znajomością matematyki, wyobraźnią przestrzenną oraz cechujący się odpowiedzialnością i dokładnością, co niewątpliwie pomaga im podczas realizacji zleceń. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy lub masz dodatkowe pytania — zapraszamy do kontaktu. Mamy wiele wolnych terminów, które z łatwością dopasujemy do Twoich wymagań.

bottom of page