top of page

Geodeta - Tarczyn

Wznowienie znaków granicznych, rozgraniczenia czy podziały nieruchomości to tylko kilka przykładów działalności, które prowadzimy na co dzień w naszym biurze geodezyjnym. Do zapoznania się ze szczegółami usług zachęcamy mieszkańców Tarczyna i okolicznych miejscowości.

W czym może pomóc Ci geodeta? - Tarczyn i okolice

Jako biuro geodezyjne obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Nie ważne czy prowadzisz małą, czy też dużą działalność – możesz skontaktować się z nami, zawsze gdy potrzebujesz pomocy w zakresie tego, co stanowi przedmiot naszej działalności. Specjalizujemy się w pomiarach kontrolnych linii elektroenergetycznych oraz w pomiarach obiektów przemysłowych. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie badanie przemieszczeń pionowych oraz poziomych i sprawdzić warunków geometrycznych dla suwnic. Zajmujemy się też profesjonalną obsługą inwestycji od A do Z – na każdym jej etapie. Przeprowadzamy inwentaryzacje powykonawcze i dajemy zawsze gwarancję dobrze wykonanych usług.

Pomiary geodezyjne i nie tylko: doświadczony geodeta do Twojej dyspozycji

Tarczyn to miasto, na którego terenie można skorzystać profesjonalnej pomocy naszych geodetów. Pomagamy w formalnościach związanych z budową domu, magazynu czy biura, sporządzamy mapy do celów projektowych, ale świadczymy również usługi z zakresu geodezji inżynieryjnej. Fotogrametria, tyczenie, ustalanie granic i inne związane z tym zadania to nasza codzienność, do której stale podchodzimy z pasją i zainteresowaniem. Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnej pomocy, czy też oczekujesz od nas długofalowej współpracy, zadzwoń i umów się na konsultację, w trakcie której omówimy szczegóły. Serdecznie zachęcamy!

bottom of page