top of page

Co nas wyróżnia

Zawsze w pełnej gotowości

Profesjonalne podejście

Wieloletnie doświadczenie w pracy na terenie Warszawy, ale nie tylko pokazało nam, że jedynie kompleksowe i fachowe podejście ma sens. Jesteśmy geodetami o mocnych podstawach teoretycznych oraz bogatej praktyce w wykonywaniu opracowań geodezyjnych – inwentaryzacji powykonawczej budynków, monitoringu geodezyjnego czy pomiarów objętości mas ziemnych, dlatego gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie Klientów ze zleconych usług.

Terminowa realizacja

Wszystkie prace mają swój ład i porządek. Satysfakcjonujący efekt końcowy wymaga, aby każdy członek zespołu geodetów działał sprawnie oraz zgodnie z harmonogramem. Dotrzymywanie ustalonych terminów jest dla nas priorytetowe, niezależnie od tego, czy prowadzimy prace w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie, Żyrardowie czy Pruszkowie.

Szczegóły robią różnicę

Skupienie na szczególe daje wiele korzyści zarówno zleceniobiorcom, jak i Klientom. Wierzymy, że precyzyjnie wykonane pomiary działek przez geodetów, dokładanie sporządzona dokumentacja geodezyjna czy sprawna współpraca z urzędami to niezbędne elementy sukcesu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Szukasz dobrego geodety z Warszawy? Dobrze trafiłeś!

Tym, co wyróżnia nasze biuro geodezji, jest nie tylko pełen profesjonalizm, ale również indywidualne podejście do Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań i potrzeb, dlatego też każdorazowo dopasowujemy ofertę pod konkretne wymagania. Specjalizujemy się m.in. w rozgraniczaniu nieruchomości, tworzeniu map do celów projektowych, a także pomiarach przemieszczeń i odkształceń.

Fachowcy w dziedzinie geodezji inżynieryjnej

Cenisz sobie możliwość współpracy doświadczonymi w branży geodetami? Chciałbyś zlecić nam pomiary geodezyjne działki, inwentaryzację powykonawczą budynku, a może zadanie z dziedziny fotogrametrii? Z przyjemnością zajmiemy się realizacją nawet najbardziej wymagających zleceń, oferując usługi profesjonalnego biura geodezji Klientom z Warszawy, ale nie tylko. Zapraszamy!

O mnie

Założyciel

Bartłomiej Ambroziak

mgr inż. Bartłomiej Ambroziak

  • geodeta uprawniony, nr uprawnień: 23268

  • doświadczenie zdobyłem wykonując zlecenia od prywatnych inwestorów i właścicieli nieruchomości, przeprowadziłem wiele prac geodezyjnych w elektrociepłowniach, na liniach elektroenergetycznych PSE, terenach zamkniętych PKP oraz terenach wojskowych

  • absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Geodezja i Kartografia

bottom of page